Kanada Vizesi

Kanada vize işlemleri Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi tarafından özenle ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Kanada vizesi için başvuru yapabilmeniz için en az 1 yıllık geçerli bir pasaportunuzun olması gerekmektedir. Vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken ufak ama çok önemli detaylar vardır. Bazen küçük bir detay başvurunuzu tekrardan yapmanıza ve bütün ücretleri yeni baştan tekrardan ödemenize ve vakit kaybetmenize neden olabilir.
Ayrıca Kanada Konsolosluğu’na gerekli olan evrakların İngilizce tercümelerinin yapılarak verilmesi ve İngilizce Vize Niyet mektubu yazılması gerekmektedir. İngilizce Niyet Mektubu sizin gidiş amacınızı özetleyen önemli bir mektup olduğu için amacınıza yönelik yazılması, doğru eksiksiz bilgilerin verilmesi çok önemlidir. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi 10 yıllık vize tecrübesi ve uzman kadrosu ile siz değerli misafirlerimizin vize dosyasını eksiksiz ve hatasız olarak güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Kanada vizesi online yapılabildiği gibi direkt başvuru şeklinde de yapılabilir. Tüm turistik, Öğrenci ve ticari vizeler Ankara Konsolosluğu tarafından değerlendirilir. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi Türkiye’nin tüm illerine Hizmet Vermektedir.

Not: Kanada Konsolosluğu 31.07.2018 tarihi itibari ile parmak izi uygulamasına geçmiştir. Tüm Türkiye’den vize dosyanızı eksiksiz, hatasız, güvenli bir şekilde hazırlamak ve parmak izi randevusu almak için Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Parmakizi randevuları sadece Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.

Kanada Turist Vizesi

Kanada Konsolosluğu pasaportunuzun süresi kadar vize vermektedir. Eğer pasaportunuzun süresi 10 yıl ise 10 yıllık vize alabilirsiniz.
Kısa süreli turistik vize 180 güne kadar olan aile-akraba-arkadaş ziyaretleri, yine aynı süre zarfında gerçekleştireceğiniz kurs, staj, eğitim amaçlı başvurular, iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri gibi amaçlarla Kanada’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Kanada Öğrenci Vizesi

180 günden daha fazla süre ile Kanada’ da yaşamak isteyenler için gerekli olan vize tipidir. Uzun süreli eğitim, iş, aile birleşimi vs Uzun süreli kalacaklar için verilen bir vize türüdür. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Kanada Ticari Vize

Kısa süreli turistik vize 180 güne kadar iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri, iş görüşmeleri gibi amaçlarla Kanada’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Kanada Yurtdışı Eğitim Ofisi uzman kadrosuyla vizenizi sorunsuz almak için her zaman yanınızda.

Kanada CAQ vizesi

Kanada CAQ vizesi Kanada Quebec Eyaletinde 6 aydan fazla kalacak olan kişilere uygulanan bir vize türüdür. 6 aydan fazla Quebec eyaletinde kalacak olanlar hem normal Kanada vizesi hemde CAQ vizesi almak zorundadırlar. Detaylı bilgi için www.kanadayurtdisiegitimofisi.com.tr TEL: 90 216 250 67 49

Kanada Travel Document

Kanada PR kartı olan ( oturma izni ) kişiler, bazen bu kartlarını kaybedebiliyor veya Kanada da unutabiliyor bazense PR kartını iptal ettirmeyi unutabiliyorlar. Bunun gibi çeşitli sebeplereler den dolayı tekrardan Kanada’ya gitmek istediklerinde vize yerine Travel Document almaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için www.kanadayurtdisiegitimofisi.com.tr TEL: 90 216 250 67 49

Vizem ne kadar Sürede Çıkar

Kanada vizesi ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Kanada Konsolosluğu’nun yoğunluğuna göre 4-5 hafta ‘ya da çıkabilir.

10 yılda 12000 ‘den fazla vize başvurusu % 90 olumlu sonuç


Tel : 90 216 250 67 49
www.kanadayurtdisiegitimofisi.com.tr
www.vizedanismanlikmerkezi.com